Bilgisayar Teknolojileri Servisi

1 Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, teknoloji işletmeler ve ofis tarzı evler içi itici bir güçtür. Meda Bilgisayar sizlere bireysel ve kurumsal anlamda hızlı, güvenilir, etkili ve kalite anlayışından ödün vermeden ilerleyerek tüm türkiyede bilgisayar servisi hizmeti sağlamaklamaktadır. Dolayısıyla biz sektördeki yaşanan bu boşluğu hissederek bilgisayar servisi noktasında bir itibar inşa ettik! Meda Bilgisayar yüksek eğitimli personel statüsü, uygun fiyatları ve yüksek kaliteli bilgisayar onarım ve hizmet vermektedir.

Biz İstanbul il sınırları içerisinde 7/24 mobil servis imkanı sunan Meda Bilgisayar'ız. 1996'dan bu yana hızla gelişen teknolojiyi, hızla büyüyen İstanbul'da teknoloji kullanıcılarına en hızlı şekilde sunmak için çalışan bir firmayız. Profesyonel teknik servis elemanlarını bir telefonla evinize, ofisinize ve ya iş yerinize gönderiyor, sorunlarınızı yerinde uygun fiyatlara çözüyoruz. Profesyonellik tecrübe ister. Biz 16 yıllık tecrübemizle "Bilgisayar Servisi, Notebook Servisi, Ağ/Network Kurulumu, Santral Kurulumu, Uzaktan Yardım, ADSL Kurulum ve Kablolama, Web Tasarımı" alanlarında yıllık 3000'e yakın müşteriye hizmet vermekteyiz.

Web&Grafik Tasarımı Hizmetleri

21.Yüzyıl teknolojisi hiç şüphesiz internet üzerinde yoğunlaşmış durumda. İnternet siteleri firmaların dünyaya açılan yüzleridir. Bu nedenle güzel ve göze hitap eden bir web sitesinin yanı sıra sitenin kalitesi de önemlidir. Hızlı ve anlaşılır bir internet sitesi müşterilerinizin sizlerle iş yapabilme potansiyelini arttıracaktır.

Bakım Anlaşmalası Hizmetleri

Ticari işletmelerin sık karşılaştığı bilgisayar arızaları kendileri için büyük sıkıntı oluşturmaktadır. Çalışma saatlerinizin yoğun olduğu anda, başınıza gelebilecek bilgisayar arızaları hem kendinizin hemde personelinizin iş akışını önleyebilir. Meda Bilgisayar sizler için "Bilgisayar Bakım Anlaşması" konusunda gerekli teknik servis hizmetini müşteri memnuniyetini ön plana katarak vermektedir. Aylık ve Yıllık olarak iki şekilde anlaşma yapılmaktadır. Fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Garanti Veriyoruz

  • Haftanın 7 Günü Açığız
  • 3 Ay Parça Garantisi
  • 7/24 Mobil Destek Hattı
  • 6 Ay Aynı Sorun Garantisi
Ek Bilgiler
Ziyaretçi Mesajları

“İstanbul'a yeni taşındım. Bilgisayarım ile ilgili sorunlarım vardı. İnternetten bulduğum bu firmayı aradım ve birkaç saat içinde gelerek adresimde sorunu çözdüler. Toplantıma artık hazırdım. Meda Bilgisayar olmasaydı günlerce servislerde sıra beklemek zorunda kalacaktım.”

Mehmet Ünsal, TMC Holding.

YükleniyorSon twit yükleniyor...

Meda BilgisayarHakkında

Masaüstü Bilg. Notebook, Tablet bilgisayarlar, Ipad, Iphone, Network ve Server kurulumu, Kaplolama, Yazıcı bakım/onarımı, web tasarımı ve hosting hizmetleri.. 7/24 Bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Yukarı Çık

Bizi takip edin Twitter ve Facebook hesaplarımızdan sürekli olarak bizleri takip edebilir, yorumlar yapabilirsiniz.
2012 © Meda Bilgisayar. All rights reserved. Design by Meda